הילדים רוצים ללמוד נהיגה ואתם רוצים לישון בשקט

אם ילדיכם הגיע לגיל בו רוב בני הנוער מתחילים ללמוד נהיגה, אתם כבר בטח מתחילים לתהות-  איך בוחרים מורה טוב? איזה טסט יעברו? כמה זה יעלה לי?

אבל השאלה החשובה מכל היא  - איזה סוג של נהג יהיה ילדיכם? 


המלצה ראשונה להורים: תהיו מעורבים בבחירת בית הספר לנהיגה של ילדיכם ובתהליך הלימוד!


מאז שלמדתם נהיגה, הכבישים נהיו מסוכנים וצפופים יותר. יש יותר תאונות והרבה צעירים סובלים מבעיות קשב וריכוז, אך שיטת לימוד הנהיגה המסורתית לא התאימה את עצמה למציאות החדשה.
סמארטדרייב פיתחה שיטת לימוד חדשנית, בטוחה, משתלמת ובעיקר - מוכחת. לימוד עם מורה נהיגה ברכב, במשולב עם אימון בסימולטור הנהיגה המתקדם בעולם.

האימון בסימולטור מקנה לתלמיד-

- יסודות נכונים בתפעול רכב, היגוי והעברת הילוכים.
- התנסות במגוון מצבים ודרכים (נהיגת לילה, נהיגה בגשם, כביש בינעירוני וכדומה).
- תרגול של מעל 50 מצבי סכנה אופייניים לכביש הישראלי.
אף אחד מאיתנו לא מאחל לעצמו להיתקל בילד שקופץ לכביש או להחליק על כביש רטוב...אבל אחרי שזה קורה באימון סימולטור, רמת הזהירות ויכולת ההתמודדות משתפרים ללא היכר, בפרט אצל נהגים צעירים.


המלצה שניה להורים: בחרו בית ספר השם דגש על בטיחות בנהיגה ולא רק על הלימוד לטסט.


אז כמה עולה להוציא רישיון? מדובר בכמה אלפי שקלים - הסכום יכול להשתנות בהתאם לכמות השיעורים והטסטים שידרשו לתלמיד.
שיעורי הנהיגה בסימולטור חוסכים שיעורי נהיגה בכביש והם יעילים יותר במובנים רבים. אנו חוסכים בממוצע 10 שיעורי נהיגה וטסט אחד לפחות לכל תלמיד.
שיעורי הנהיגה מתבצעים על ידי מורי נהיגה מנוסים וסבלניים  ברכבים חדשים.

 

המלצה שלישית להורים: עלות הרישיון אינה העלות הראשונית של שיעורי החובה, אלא העלות הכוללת עד להצלחה בטסט. שיטת לימוד אפקטיבית עם אחוזי הצלחה גבוהים חוסכת כסף.

 

אז מה עושים קודם - תיאוריה או שיעורים? התשובה ברורה - קודם כל תיאוריה. התלמיד הצעיר תמיד יעדיף ללכת לשיעור נהיגה על פני לימוד תיאוריה. במקרה הטוב - יצליח לעבור את הבחינה בקלות בתחילת הדרך ואז באמת לא נגרם נזק. אולם אם התלמיד מתקשה ולו במעט בתיאוריה - הוא עשוי להגרר עם שיעורי הנהיגה ולמרוח את תהליך הלימוד חודשים רבים - ולעיתים לא להשלימם כלל.
אנו מקיימים קורסי תיאוריה ומרתונים לתלמידים הזקוקים לעזרה עם החומר או מתקשים לשבת ללמוד לבד בבית ולעבור את הבחינה בלימוד עצמי. האימונים בסימולטור מסייעים אף הם להבנת החומר בשל שיטת הלימוד המקיפה והשיטתית.


המלצה רביעית להורים: לא מתחילים שיעורי נהיגה לכביש בלי תיאוריה.
 

אם אהבתם את הכתבה - נשמח  לשמוע מכם ולסייע לילדיכם להוציא רישיון נהיגה בשיטת סמארטדרייב.  חייגו עכשיו 8852*