תפריט צד

איך ניגשים למבחן התיאוריה?

הרישום לבחינה

מתי והיכן ניתן להבחן?

מבחני התיאוריה נערכים ב- 20 מרכזי בחינה בערים מרכזיות, מהשעה 08:00 בבוקר ועד 16:30 ובימי שישי וערבי חג עד לשעה 12:30. נבחני התיאוריה אינם צריכים להזמין תור לבחינה אולם ניתן לעשות זאת באמצעות האינטרנט או  במוקד רישוי-קול, 1-700-70-43-70.

ניתן לברר את מועדי המבחן במקום הנוח לכם באתר משרד התחבורה.


שימו לב: ביישובים מסוימים יש להירשם למבחן מראש.

 

כמה זה עולה לי?

עלות הבחינה כוללת תשלום אגרה על סך של 63 שקלים שניתן לשלם מראש באינטרנט או במקום - באשראי או במזומן. במקרה של כשלון ניתן לגשת שוב כבר ביום למחרת, אך בכל פעם יידרש תשלום חדש של אגרת הבחינה.

 

מה להביא לבחינה?

טרם הבחינה יש להוציא טופס בקשה לרישיון ולעבור בדיקת עיינים ובדיקה רפואית ולהביאו לבחינה. בנוסף, קבלה על תשלום אגרת המבחן אם שולמה מראש באינטרנט. יש להביא תעודה מזהה – ת.ז. או דרכון בתוקף.

שימו לב - אם ישנה הסתייגות כלשהי של רופא המשפחה שחתם על הטופס הירוק שלכם (הערה לגבי מצב בריאותי קיים או בעבר, ציון תרופה שלקחתם או שאתם לוקחים בהווה, או שהרופא סימן "כן" באחת השאלות בטור השמאלי בטופס), אזי לא תוכלו להיבחן בתיאוריה לפני שתקבלו ממשרד הרישוי אישור מקדים על כשירות רפואית לנהיגה. ניתן לגשת ישירות למשרד הרישוי הקרוב אליכם (התהליך לוקח בין שבוע לחודש), אולם אנחנו נותנים זאת כשירות מזורז ללא עלות לתלמידי סמארטדרייב (מביאים את הטופס אלינו ואנחנו מטפלים) ומסייעים בקבלת אישור על כשירות רפואית.

 

מה תוקף המבחן העיוני והבדיקות הרפואיות?

המבחן העיוני והבדיקות הרפואיות תקפים לשנתיים בלבד מהתאריך בו בוצעו.

 

כנסו לקבלת מידע עדכני אודות מסלולי ההכנה שלנו למבחני התאוריה של משרד התחבורה 

 

 

לקבלת מידע על לימודי תיאוריה או נהיגה, צרו קשר בטל': 03-6006054 או השאירו פרטים בטופס