השיטה

תפריט ראשי בסימולטורשיטת לימוד הנהיגה שלנו משלבת בין שיטה מסורתית (מורה נהיגה), עם תרגול על גבי סימולטור נהיגה מתקדם. שילוב זה מקנה לך כלים לנהיגה נכונה ברכב במצבי סכנה, קריאת כביש נכונה, הרגלי נהיגה טובים, ואף חוסך כסף על ידי כך שמתקצרת הדרך לרישיון וגדלים הסיכויים ההצלחה בטסט ראשון.


נהג המרוצים האגדי, ג'אן פייר בלטואז, ייסד את השיטה הפדגוגית "נהיגה נכונה" בשנות השמונים. מאז, השיטה הביאה לצמצום של יותר מ – 50% מהתאונות בכביש ברחבי העולם. כיום, שיטה זו נחשבת למובילה בשוק למניעת סכנות בדרכים ויושמה בתהליך הלימוד בסימולטור של סמארטדרייב.


ההתנסות בסימולטורים מאפשרת להתאמן לנהיגה במגוון מצבים ודרכים: בתנאי מזג אוויר משתנים, בראות לקויה, ביום,  בלילה, בכלי רכב שונים, בגיר ידני ואוטומטי, לתרגל השתלבות בתנועה ושמירת מרחק והכי חשוב ללמוד לצפות ולהימנע ממצבי סכנה של “כמעט תאונה” -  כדי שנחזור הביתה בשלום.

 • תוכנית אישית

  תוכנית אישית

  לכל תלמיד תבנה תכנית אישית בסימולטור המשפרת את "קריאת הכביש" שלו ואת זמן התגובה ומספקת תרגול חוזר לנושאים ספציפיים שהוא מתקשה בהם.
  קרא עוד
 • המלצות

  המלצות

  רוצים לקרוא עלינו המלצות או ביקורות? לחצו כדי לדעת מה כותבים עלינו התלמידים
  קרא עוד
 • גלריה

  גלריה

  גלריית תמונות של תלמידי הנהיגה של בית ספר לנהיגה סמארטדרייב. קיר התהילה המפורסם ביותר בארץ:)
  קרא עוד
 • שאלות ותשובות

  שאלות ותשובות

  מהו סימוטור נהיגה? האם הסימולטור מחליף את מורה הנהיגה? מה היתרונות של הסימלטור נהיגה על פני שיטת הלימודים הקלאסית? ועוד...
  קרא עוד