חידוש רישיון נהיגה

רישיון נהיגהחידוש רישיון נהיגה

בעלי רישיון נהיגה אשר לא חידשו את רישיונם או שקיבלו "שלילה" נדרשים לבצע מחדש מבחן תיאוריה, טסט ולעיתים אפילו את מלוא שיעורי הנהיגה. הדרישה המדויקת תקבע על-ידי משרד הרישוי ותירשם על גבי הטופס הירוק, איתו עליכם לגשת למשרד הרישוי בתחילת התהליך.

לאחר שקיבלתם את המידע ממשרד הרישוי, סמארטדרייב תעזור לכם לסיים עם התהליך במהירות:

תיאוריה: במידה ועליכם לעבור שוב מבחן תיאוריה, ואינכם בקיאים בחומר, ניתן להכין אתם למבחן באחד משני אופנים:

1. מרתון תיאוריה - מפגש קבוצתי אחד בן 3 שעות בו מתרגלים שאלות תיאוריה עם מורה ודרכם מרענים את חוקי הנהיגה והתיאוריה, התמרורים ונוגעים בנושאים הקשים של התיאוריה (פניות, זכות קדימה וכדומה).

עלות מפגש מרתון חד פעמי: 200 ש"ח. עלות אפליקצית לימוד: 50 ש"ח. 

2. קורס תיאוריה - אם הינכם מרגישים שאתם לחלוטין "לא בכיוון", ניתן להצטרף לקורס תיאוריה מלא בן 7 מפגשים (6 מפגשי לימוד + מרתון). עלות הקורס: 850 ש"ח - עד ההצלחה (100% הצלחה). לפרטים נוספים, לחצו כאן.

 

הגשה לטסט: בהנחה שאין לכם חובה לבצע שיעורי נהיגה, ניתן להגיש אתכם לטסט בתוך מספר שבועות. אם הינכם גמישים בזמן ופנויים, לעיתים נוכל להגיש לטסט תוך מספר ימים! כמות שיעורי הנהיגה שתבצעו תיקבע על ידכם - ניתן להסתפק בשיעור "חימום" בבוקר המבחן אולם לעיתים מומלץ לבצע מספר רב יותר של שיעורים על מנת להיפתר מהרגלי נהיגה שסיגלתם לכם במהלך השנים ושעשויים להכשיל אתכם במבחן. נשמח לייעץ לכל מקרה לגופו. 

 

 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטל' או ווצאפ: 052-22-474-22