מסלולי הלימוד

לימוד נהיגה בסמארטדרייבבית ספר לנהיגה סמארטדרייב מציע מגוון מסלולים וחבילות לימוד נהיגה, בהתאם לצרכי הלקוח.

 

  • המסלול המהיר - משלב אימון סימולטור מקדים עם שיעורי נהיגה אצל מורה נהיגה בכביש, הכנה מנטאלית לפני טסט, וטסט כמובן. הדרך המהירה והבטוחה להגיע לרישיון וגם להיות מוכן לכל דבר שיכול לקרות בכביש. לימוד התיאוריה עצמאי עם חוברת או אונליין.

  • המסלול המלא - כולל קורס תיאוריה ובמקביל אימוני סימולטור בשלב א', ושיעורי נהיגה עם מורה נהיגה, הכנה מנטאלית לפני טסט וטסט כמובן בשלב ב'. תוכנית מובנית ומעמיקה המכסה את מכלול לימודי הנהיגה.

  • מסלול תיאוריה- כולל קורס תיאוריה עד ההצלחה בשלב ראשון, ובשלב שני שיעורי נהיגה עם מורה נהיגה, טסט פנימי והגשה לטסט חיצוני. 

 

  • המסלול הרגיל- לתלמידים בעלי תיאוריה בתוקף, כולל רק שיעורי נהיגה והגשה לטסט.

  • המסלול האישי - תוכנית אישית לבעלי קשיים ייחודיים כגון לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות, ADD) ADHD), בעלי חרדת נהיגה, דוברי שפות זרות (אנגלית, צרפתית, וכדומה). מסלול זה יכלול במידת הצורך שילוב של אנשי מקצוע בתחום האבחון, הפסיכולוגיה, מומחים לשיטות למידה, מורים פרטיים לתיאוריה וכדומה, וכמובן נעשה שימוש רב ביתרונות הסימולטור להתמודדות עם הקשיים האישיים.

לימד נהיגה בסמארטדרייב

לתיאום פגישת ייעוץ ובחירת מסלול, קבלת מחירים של שיעורי נהיגה ובירור לגבי חבילות לימוד נהיגה, צרו קשר עם המרכז בטלפון 8852* או השאירו פרטים בטופס למעלה.