סימולטורים לנהיגה

כולנו מכירים בחשיבות העצומה של השימוש בסימולטורים לטיסה. כל טייסי חיל האוויר הישראלי וחילות אוויר אחרים, כל טייסי אל על וחברות תעופה אחרות, למעשה רוב רובם של הטייסים המקצועיים הפעילים בעולם עוברים הכשרה בסימולטור ומתאמנים באמצעותו בין פעם לפעמיים בשנה. מדוע אם כן לא חילחל הנושא עד כה ללימודי נהיגה ולאימון נהגים והאם סימולטור נהיגה יכול לעזור גם לנהג הישראלי?  קראו מה חושב על הנושא הטייס י'.

אנשי מקצוע מדברים על סימולטורים לנהיגה כבר עשרות שנים, אולם סמארטדרייב היא הראשונה להפעיל בישראל סימולטורים מקצועיים שעומדים בתקינה אירופאית ללימוד נהיגה ואימון נהגים. הסימולטורים מיוצרים בצרפת על ידי היצרן המוביל בעולם, ECA Faros. תכני הלימוד תורגמו והותאמו לנהג ולכביש בישראל על ידי צוות מומחים ותיק ומנוסה בסמארטדרייב במשך מספר שנים, והסימולטורים אף עברו מבחני נהיגה של מיטב המומחים בישראל.  

הסימולטורים מתאימים לכל מי שזקוק להכשרת נהיגה - החל מתלמידי נהיגה והמשך בנהגים חדשים, נהגים מקצועיים, נהגים בציי רכב ואף נהגים בשירות כוחות הביטחון וההצלה.

ומה קורה בחו"ל? אלפי סימולטורים כמו שלנו נמצאים בשימוש בעשרות מרכזי אימונים אזרחיים וצבאיים באירופה, ארה"ב ובמזרח התיכון. למעשה, חלק ממדינות אירופה התקינו תקנות וחוקקו חוקים המכירים באימון בסימולטור כשיעור נהיגה לכל דבר וענין. 

 

  • אימונים בסימולטור נהיגה

    אימונים בסימולטור נהיגה

    אימוני הסימולטור מתאימים למגוון אוכלוסיות בכל גיל.
    קרא עוד
  • הסימולטורים שלנו

    הסימולטורים שלנו

    הסימולטור מתאים ל: נהגים מקצועיים, נהגים בציי רכב, נהגים בשירות כוחות הביטחון וההצלה, נהגים חדשים סימולטור זה בשימוש במרכזי אימון אזרחיים וצבאיים באירופה ובמזרח התיכון.
    קרא עוד
  • המדריך הוירטואלי

    המדריך הוירטואלי

    כל תאונה שתחוו בסימולאטור (וכנראה יהיו לא מעט כאלה) - לכאורה אתם לא תהיו אשמים. זה התפרץ, זה קפץ, זה לא נתן זכות קדימה וכן הלאה. דווקא בגלל זה, בסימולאטור תלמדו הרבה והרבה מאד והחשוב מכל, תבינו שלא מספיק שאתם יודעים לשמור על עצמכם כנהגים, אלא שעליכם לשמור גם על משתמשים אחרים בדרך, ע"י חיזוי התנהגות של נהגים ועוברי דרך, ע"י אימון הערנות שלכם והיכולת לצפות מראש גם אזורים המועדים לפורענות.
    קרא עוד
  • תמונות

    תמונות

    ביה"ס לנהיגה בשילוב סימולטורים. הטכנולוגיה המתקדמת בעולם ללימודי נהיגה עכשיו בישראל.
    קרא עוד
  • סימולטור רכב פרטי

    סימולטור רכב פרטי

    הסימולטור שיאמן אותך בנסיעה ברכב פרטי
    קרא עוד
  • סימולטור משאית ואוטובוס

    סימולטור משאית ואוטובוס

    הסימולטור שיאמן אותך בנסיעה במשאית או אוטובוס
    קרא עוד
  • סימולטור אופנוע

    סימולטור אופנוע

    הסימולטור שיאמן אותך בנסיעה על אופנוע
    קרא עוד
  • סימולטור טוסטוס

    סימולטור טוסטוס

    הסימולטור שיאמן אותך בנסיעה על טוסטוס
    קרא עוד