קורס תיאוריה בזום ZOOM

אז... בדיוק תכננתם להירשם לקורס תיאוריה בסמארטדרייב, ופתאום נחתה עלינו הקורונה.

אז מה עושים? בסמארטדרייב הפכנו את ה"לימון" ל"לימונדה", כדי לנצל את הזמן שמתפנה לרובנו בגלל הקורונה בשביל לקדם את לימוד התיאריה שלכם מהבית - אבל להמשיך ללמוד עם מורה כמו בכיתה.

אז מה עושים - עוברים ללמוד בשיחת וידאו, דרך מחשב או טלפון. המורה ילמד מעכשיו אונליין, אבל ממש כמו בכיתה.

תוכלו לראות ולשמוע אותו בוידאו, לראות את המצגת ואת שאר התלמידים, ואפילו לשאול שאלות ולקבל תשובות וגם קצת לצחוק ולהשתחרר.

וכל זאת - מהבית.

איך עושים זאת - כמה צעדים פשוטים:

1. מורידים אפליקציה לטלפון או תוכנת למחשב zoom ונרשמים בה דרך חשבון הגוגל/פייסבוק שלכם. 

 

2. נרשמים לשיעורי וידאו בווצאפ 052-2247422. אפשר לשלם גם בביט.

תלמידי סמארטדרייב שרשומים לקורס הכיתתי בתל אביב (ימי ד' משעה 17:30-21:00) יכולים להיכנס לקורס בזום ללא עלות נוספת.

 

3. מועדי הלימוד

ימי ראשון בשעה 5 וחצי עד 9 בערב (17:30-21:00).  

הקורס בן 4 מפגשים, אולם במידת הצורך ניתן להיכנס ל-4 מפגשים נוספים (קורס חוזר) ללא עלות נוספת!

 

 

 

5. היערכות לשיעור:

  • אנו מבקשים שהמשתתפים בשיעור יעשו זאת מחדר סגור ושקט, לא ברחוב או במקום רועש, כדי שלא יהיו רעשי רקע שיפריעו לשאר הכיתה. 

 

  • 10-15 דקות לפני שעת התחלת השיעור, יש להיכנס לתוכנה/אפליקציה, להקליד את מס' המפגש שקיבלתם. אחד מאנשי הצוות שלנו יהיה אונליין ויוודא שאתם רשומים לשיעור.

 

  • אם אתם מתחברים מהטלפון באמצעות אפליקציה - תוודא שהנייד טעון במלואו, ותשתדלו לחבר אוזניות, כדי לחסוך בסוללה והפרעה סביבה. אם מהמחשב - זה צריך להיות מחשב שיש בו גם מצלמה וגם רמקול ומיקרפון מחוברים, וכמובן אינטרנט.

 

6. כללי התנהגות בשיעור עצמו:

  • כאשר אתם מתחברים למערכת, ברירת המחדל היא שאתם גם רואים ושומעים וגם נראים ונשמעים בשיחת וידאו דרך המצלמה של הטלפון/מחשב. ניתן ורצוי לנטרל את המיקרופון כך שלא ישמעו אתכם ורעשי רקע אצלכם לא יפריעו למהלך השיעור, על ידי הקשה על אייקון המיקרופון. אנו מבקשי שהמצלמה תהיה פתוחה כל השיעור.

 

  • יש להקפיד במיוחד על "תרבות דיבור" בשיעור - לא להתפרץ לדברי המדריך בזמן שהוא מדבר, אלא להמתין לכך שהוא אומר שזה הזמן לשאלות.

 

  • מאחר ויש גם צ'ט פעיל בזמן השיעור, אפשר לכתוב את השאלה בצ'ט והמורה יתייחס כשיגיע הזמן לשאלות. אפשר גם לבקש דרך הצ'ט רשות דיבור ("להרים יד") והמורה יאפשר לכל מי שרוצה להשתתף בשיעור.

 

  • חשוב - מי שלא יתנהג בצורה מכובדת במהלך השיעור ויפריע למהלכו, נאלץ להוציאו מהשיעור.

 

מתעניינים - שעדיין לא רשומים לקורס, ניתן להירשם בטלפון 0522247422 או להשאיר פרטים בטופס למעלה ונחזור אליכם - עלות הקורס כרגע במבצע 750 ש"ח לסבב קורס של 4 מפגשים (מחיר רגיל 950 ש"ח). 

 

מאחלים לכולם בריאות והצלחה בלימוד התיאוריה.