קורס תיאוריה מהבית - עושים ZOOM לקורונה

אז... נרשמתם או בדיוק תכננתם להירשם לקורס תיאוריה בסמארטדרייב, ופתאום נחתה עלינו הקורונה.

אז מה עושים? חשבנו בסמארטדרייב איך אפשר להפוך את ה"לימון" ל"לימונדה", ולנצל את הזמן שמתפנה לרובנו בגלל הקורונה בשביל לקדם את לימוד התיאריה שלכם מהבית - אבל להמשיך ללמוד עם מורה כמו בכיתה.

אז מה עושים - עוברים ללמוד בשיחת וידאו, דרך מחשב או טלפון. המורה ילמד מעכשיו אונליין, אבל ממש כמו בכיתה.

תוכלו לראות ולשמוע אותו בוידאו, לראות את המצגת ואת שאר התלמידים, ואפילו לשאול שאלות ולקבל תשובות וגם קצת לצחוק ולהשתחרר.

וכל זאת - מהבית.

איך עושים זאת - כמה צעדים פשוטים:

1. מורידים אפליקציה לטלפון או תוכנת למחשב zoom ונרשמים בה דרך חשבון הגוגל/פייסבוק שלכם. 

 

2. נרשמים לשיעורי וידאו בווצאפ 052-2247422. אם טרם רכשתם את קורס התיאוריה, אפשר לעשות זאת כאן.

תלמידי סמארטדרייב שרשומים לקורס הכיתתי יכולים להיכנס לקורס וידאו ללא עלות נוספת כמובן.

 

3. מועדי הלימוד

ימים: ראשון וחמישי בשעה 5 וחצי עד 9 בערב.  לחצו על הקישור לצפיה בנושאי הלימוד בכל מועד.

אם אתם רשומים לקורס בוקר בתל אביב, או לקורסי ערב בחיפה, ירושלים או רחובות - הימים והשעות שלכם ישתנו מעתה ואילך עד להודעה חדשה לימים ולשעות שמפורטים בלו"ז המצורף. לפי התוכנית שלנו, יהיו  3 שיעורים בשבוע - יתכנו שינויים בהמשך.

 

4. קבלת אישור השתתפות לשיעור ומספר גישה:

כל מי שנרשם והשתתפותו בקורס אושרה יצורף לקבוצת ווצאפ שם אנחנו שולחים לפני כל שיעור הודעה עם קישור או מס' גישה, שנראה לדוגמא כך: 856-748-167.

 

5. היערכות לשיעור:

אנו מבקשים שהמשתתפים בשיעור יעשו זאת מחדר סגור ושקט, לא ברחוב או במקום רועש, כדי שלא יהיו רעשי רקע שיפריעו לשאר הכיתה. אנו מזכירים להם שההמלצה של משרד הבריאות היא לא להיות במקומות צפופים, ולכן ההנחיה היא שכל משתתף בשיעור צריך להיות לבדו ולא עם עוד אנשים.

10-15 דקות לפני שעת התחלת השיעור, יש להיכנס לתוכנה/אפליקציה, להקליד את מס' המפגש שקיבלתם. אחד מאנשי הצוות שלנו יהיה אונליין ויוודא שאתם רשומים לשיעור.

אם אתם מתחברים מהטלפון באמצעות אפליקציה - תוודא שהנייד טעון במלואו, ותשתדלו לחבר אוזניות, כדי לחסוך בסוללה והפרעה סביבה. אם מהמחשב - זה צריך להיות מחשב שיש בו גם מצלמה וגם רמקול ומיקרפון מחוברים, וכמובן אינטרנט.

 

6. השיעור עצמו:

כאשר אתם מתחברים למערכת, ברירת המחדל היא שאתם גם רואים ושומעים וגם נראים ונשמעים בשיחת וידאו דרך המצלמה של הטלפון/מחשב. ניתן ורצוי לנטרל את המיקרופון כך שלא ישמעו אתכם ורעשי רקע אצלכם לא יפריעו למהלך השיעור, על ידי הקשה על אייקון המיקרופון. אנו מבקשי שהמצלמה תהיה פתוחה כל השיעור.

יש להקפיד במיוחד על "תרבות דיבור" בשיעור - לא להתפרץ לדברי המדריך בזמן שהוא מדבר, אלא להמתין לכך שהוא אומר שזה הזמן לשאלות.

מאחר ויש גם צ'ט פעיל בזמן השיעור, אפשר לכתוב את השאלה בצ'ט והמורה יתייחס כשיגיע הזמן לשאלות. אפשר גם לבקש דרך הצ'ט רשות דיבור ("להרים יד") והמורה יאפשר לכל מי שרוצה להשתתף בשיעור.

חשוב - מי שלא יתנהג בצורה מכובדת במהלך השיעור ויפריע למהלכו, המנהל האדמיניסטרטיבי יוציא אותו מהשיעור. 

 

מתעניינים - שעדיין לא רשומים לקורס, ניתן להירשם בטלפון 0522247422 או אונליין, או להשאיר פרטים בטופס למעלה ונחזור אליכם - עלות הקורס כרגע במבצע 790 ש"ח לסבב קורס של 7 מפגשים (מחיר רגיל 950 ש"ח). 

 

מאחלים לכולם בריאות והצלחה בלימוד התיאוריה.